Verenigingen

Bij de Oneto aangesloten verenigingen (leden)

K.D.V.E. (Klein Dier Vereniging Euregio)basia.henk@kpnplanet.nl
A.P.K.V. Het Oosten, Almelotjamme.kamst@icloud.com
B.P.K.V. Borculoberdien.radstake@kpnmail.nl
B.P.K.V. Borneerna.sanders@planet.nl
P.K.V.D. Diepenheimhhaanepen@gmail.com
Twentsche Pluimveeclub Enschede | Lonnekertwplveecl@hetnet.nl
Oostelijke Dwerghoenderfokkers Verenigingsecretaris-odv@hotmail.com
Oostelijke Sierduivenfokkers Verenigingjos.ankone@hetnet.nl
Sierduivenfokkers Vereniging De Driehoeksterling@home.nl
K.V. Oost Achterhoek Eibergeninfo@kvoostachterhoek.nl
G.P.K.V. Goorharryvanulden@gmail.com
H.K.S.V. Hengelop.oudegroothuis@gmail.com
Nut en Sport Haaksbergennutensportkleindieren@gmail.com
Pels en Pluim Larenmarjan.holmer.1@kpnmail.nl
P.E.K.L.O. Lochemhammi241@planet.nl
L.P. en K.V. Losserp.bosma@lijbrandt.nl
N.P.V. Needesecretaris@npvneede.nl
E.N.P.K.V. Nijverdalsecretaris-enpkv@hotmail.com
Nut en Sport Oldenzaalherman.gj.nijhuis@gmail.com
R.P.K.V. Nieuw Leven Ruurlowilmatonny@hotmail.com
De Eendracht Rijssenmekke48@outlook.com
Nut en Genoegen Vriezenveensecretaris@nutengenoegenvriezenveen.nl
Nut en Sport Vroomshoopbert@aanieboer.nl
W.P.K.V. Winterswijkwpkvwinterswijk@gmail.com

Speciaalclubs die hun clubshow onderbrengen bij Oneto*

Twentse Hoenderclub secretaris@twentsehoenders.nl
Antwerpse baardkrielenclub abclub@hotmail.com
Nederlandse Wyandotteclub secretaris@nederlandsewyandotteclub.nl
New Hampshire Fokkersclub e.ringia@chello.nl
Chabo Liefhebbersclub benvanriesen@hotmail.com
Vechthoender Fokkersvereniging Nederland wunderinkreijmers@home.nl
Langshan Fokkers Speciaal Club laarmang@gmail.com
Speciaalclub voor Sussex, Orpingtons en Dorkings secretaris@nsodc.eu
Oostelijke Sierduiven Vereniging O.S.V. jos.ankone@hetnet.nl
Sierduivenfokkers Vereniging De Driehoek sterling@home.nl

Speciaalclubs die hun districtshow onderbrengen bij Oneto*

Vlaamse Reuzenclubnationalevlaamsereuzenclub@hotmail.comwww.vlaamsereuzenclub.nl
Hangoorfokkersclubhetty@hangoorfokkers.nlwww.hangoorfokkersclub.nl
Nationale Havanna-Alaska-Gouwenaar, Luchs, Parel Feh, Beige, Marburger Fehclubhtromp1@hotmail.comwww.zevenrassenclub.nl
Nederlandse Vereniging voor Angorakonijnenfokkerssecretariaat@angorakonijn.nlwww.angorakonijn.nl
Nederlandse Hangoordwergenclubjanine.peter@telfort.nlwww.nederlandsehangoordwergenclub.nl
Nederlandse Hoenderclubjoostkaper@hotmail.comwww.nederlandsehoenderclub.eu
Nederlandse Kuif- en Baardkuifhoenderclubs.vanderlinden@omniverde.nlwww.kuifhoenderclub.nl
Welsumerclubwelsumerclub@hotmail.comwww.welsumerclub.nl
Barnevelderclubbas.oskam@hotmail.comwww.barnevelderclub.nl
Hollands Hoen Fokkersclubype-rinske@hetnet.nlhttp://szh.nl/hoenders/hollands-hoen/
Hollandse Krielen Fokkers Clubsecretaris@hollandsekriel.nlwww.hollandsekriel.nl
Nederlandse Sabelpoot Clubpaulineaalst@icloud.comhttps://zeldzamerassen.nl/sabelpootclub/
Sulmtaler- en Altstreierfokkerssj.schuurman@zonnet.nl
Nederlandse Leghornclubsecretaris@leghorn.nlwww.leghorn.nl
Cochinclubsecretaris@cochin.nlwww.cochin.nl
Serama Speciaalclub Nederlandseramaspeciaalclubnederland@gmail.comwww.seramaspeciaalclub.nl
Nederlandse DFKP-Club
Oorspronkelijke duiven, Lachduiven, Diamantduiven,Frankolijnen, Kwartels en Patrijzen
secretaris@dfkp.nlwww.dfkp.nl
Nederlandse Norwich Kropper Clubwjongeneel@kpnmail.nlwww.norwichkropper.nl
Hollandse Kropperclubploeg.vd.f@ziggo.nlhttps://hollandsekropperclub.sierduif.nl
Nederlandse Brünner Kropper Clubbrunner.jouke@kpnmail.nlwww.brunnerkropperclub.nl
Holle Kropperclubvanderspek@ziggo.nlhttps://vriendenhollekropperfokkers.sierduif.nl
Pauwstaartclubj.t.m.vandiepen@ziggo.nl
Krulduif, Schmalkaldener Moorkop en Trommelduiven Clubbrou7013@planet.nlhttps://kstc.sierduif.nl/kj3/
Nederlandse Kleurduiven Liefhebbers Verenigingm.apperlo@versatel.nlhttps://kleurduiven.sierduif.nl/kj3/
Vereniging van Nonduivenvrienden in Nederlandpeter.van.offeren@ws4all.nlwww.mijnnonduiven.nl
ZOBK Speciaalclub voor Zeldzame Oorspronkelijke Belgische Krielhoenderrassenzobk@zobk.nlhttps://belgischehoenderclub.nl/zobk/
Nederlandse Vereniging voor Gedomesticeerde Watervogelfokkerstammewatervogels@gmail.comwww.watervogels.com

Recente reacties

    Volg ons via e-mail!

    Schrijf met je e-mailadres in om als eerst op de hoogte te worden gebracht van het laatste Oneto nieuws!

    Thanks for subscribing!

    Pin It on Pinterest